Odszkodowania za słupy energetyczne i napowietrzne linie energetyczne – pieniądze w zasięgu ręki (cz. IV)

 

Dlaczego profesjonalny doradca / kancelaria dochodząca roszczenia odszkodowawcze?

 

Takie pytanie stawia sobie statystyczny Kowalski, który racjonalnie nie chce dzielić się „kawałkiem tortu” z innymi. Na dłuższą metę myślenie takie nie zdaje egzaminu. Już na pierwszym etapie sprawy – negocjacji dotyczących wynagrodzenia za bezprawne używanie nieruchomości – osoba profesjonalnie nie zajmująca się tematem, zostanie wykorzystana, a wartość odszkodowania znacznie zaniżona. W przypadku postępowania sądowego schody są jeszcze większe.

Przy wyborze kancelarii zajmującej się sprawami odszkodowań za bezprawne korzystanie z nieruchomości polecam szukać szczególnie tych, które nie wymagają na początku sprawy wygórowanych kwot pieniężnych. Za uczciwe możemy uznać te, które wezmą od nas na początku skromną zaliczkę, a ich głównym wynagrodzeniem będzie procent wynegocjowanej / wygranej przed sądem kwoty. Procentowa stawka jest o tyle uczciwa, że kancelarii będzie zależało na uzyskaniu dla Państwa jak najwyższego odszkodowania. Stawki kancelarii dochodzących roszczeń  wahają się od 10 do 30%  uzyskanej kwoty.

 

 

Tomasz Piotr Chudzinski

zajmuje się prawem energetycznym, prowadzeniem negocjacji i uzyskiwaniem odszkodowań w jednej z wrocławskich kancelarii radcowskich i odszkodowawczych.

kontakt:

tomasz.piotr.chudzinski(at)gmail.com;

tomasz.chudzinski(at)kdro.pl

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy − jeden =