Odszkodowanie za wypadek dziecka w przedszkolu – pomogliśmy małej Kasi.

Do naszej Kancelarii trafiła mama trzyletniej Kasi, która uległa w przedszkolu wypadkowi, któremu z całą pewnością można było zapobiec.

Zawiniła lekkomyślna pani nauczycielka, która pozostawiła  grupę trzylatków  bez opieki. Wystarczyło  kilka minut, by mała Kasia wspięła się na drewniany regał po kolorową zabawkę. Regał przewrócił się na Kasię.  Przeraźliwy krzyk dzieci i płacz Kasi przywołał nauczycielkę, która natychmiast wezwała Pogotowie Ratunkowe. W takiego rodzaju  przypadkach to bardzo ważne, ponieważ podczas transportu prywatnego może dojść do wtórnych urazów.

W szpitalu u małej Kasi stwierdzono cechy wstrząśnienia mózgu, uraz kręgosłupa szyjnego, otarcia naskórka oraz złamanie przedramienia. Dziewczynka spędziła w szpitalu 2 tygodnie, przeszła długą rehabilitację i szereg badań. Mała Kasia nie chodzi dzisiaj do przedszkola, gdyż uraz psychiczny  do jakiego doszło po wypadku w przedszkolu wymaga  specjalistycznej terapii. Mama Kasi zajmuje się nią już kilka miesięcy, ale myśli o wynajęciu niani, a to koszt 1600zł miesięcznie.

Po zleceniu sprawy Kancelarii Odszkodowawczej KDRO.pl dopilnowaliśmy, aby cała dokumentacja wypadku w przedszkolu była w sposób zgodny z zapisami prawa sporządzona, a następnie udostępniona dla Kancelarii KDRO.pl. W toku dalszego postępowania likwidacyjnego, Kancelaria KDRO.pl udowodniła winę przedszkola, a dalej wywalczyła dla dziewczynki 25 tysięcy złotych zadoścuczynienia oraz pełny zwrot dotychczas prowadzonego leczenia, w tym intensywnej, odpłatnej rehabilitacji. Szybkie wdrożenie właściwej rehabilitacji umożliwiło przywrócenie sprawności ręki.

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Odszkodowanie za wypadek dziecka w przedszkolu – pomogliśmy małej Kasi.”

  1. Awatar ojka

    Pomoc specjalistów w zakresie prawa jest nam często niezbędna, aby w szybki i skuteczny sposób uzyskać potrzebną nam pomoc i zaoszczędzić nerwów oraz czasu. W kwestii odszkodowań polecam kancelarię KDRO.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + osiemnaście =