baner blog odszkodowania po wypadku

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej Kancelarii Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO.pl z Wrocławia?

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej Kancelarii Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO.pl z Wrocławia?

0 Comments

Zazwyczaj firmy ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę osób poszkodowanych w wypadkach nie informując ich o przysługujących im prawach, ponadto zazwyczaj zaniżają należne poszkodowanemu zadośćuczynienie i odszkodowanie za wypadek poprzez zawarcie z  poszkodowanym ugodę na bardzo niekorzystnych warunkach, co powoduje zrzeknięcie się dalszych roszczeń o odszkodowanie.
Jeżeli  ulegliście Państwo wypadkowi i zależy Wam na tym, aby uzyskane odszkodowanie i zadośćuczynienie było adekwatne do poniesionej  szkody zlećcie dochodzenie roszczeń  Kancelarii KDRO.pl.
Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO.pl. nie pobiera żadnych opłat wstępnych, zaliczek i opłat w trakcie trwania sprawy.
Po zakończeniu sprawy Kancelaria KDRO.pl. pobiera wynagrodzenie procentowe od uzyskanej kwoty, które ustalamy indywidualnie z każdym klientem przed podpisaniem umowy, a które to zależne jest od stopnia trudności sprawy. Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO.pl. reprezentuje poszkodowanego oraz całą jego rodzinę przez cały proces likwidacji szkody. Zarówno w postępowaniu przedsądowym, jaki w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym. Poszkodowani mają zapewnioną obsługę radcy prawnego bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.
Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej Kancelarii www.KDRO.pl


Dążymy do tego by wysokość uzyskiwanych odszkodowań i zadośćuczynień pozwalała naszym klientom na podniesienie standardu życia, tak by poprzez zwiększenie możliwości w nabywaniu dóbr i usług zmniejszyć cierpienie i zapewnić bezpieczną przyszłość.


Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm zachowujemy najwyższe standardy etyczne i czynimy wszystko co uczynić należy by uzyskać maksymalne odszkodowanie.

0

About kdro.pl

Może Cie również zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój adress email nie będzie upubliczniony. Wymagane pola są zaznaczone *

jedenaście − 4 =