baner blog odszkodowania po wypadku

Kancelaria odszkodowawcza

Kancelaria Odszkodowawcza KDRO.pl z Wrocławia, to firma odszkodowawcza z długoletnią, blisko 10-letnią tradycją.

Nasza Kancelaria od początku swojej działalności mieści się pośrodku wrocławskiego Rynku. Świetna i niezmienna lokalizacja, rekomendacje naszych klientów oraz liczba ukończonych spraw są wizytówką wiodącej firmy odszkodowawczej z Wrocławia. Nie jesteśmy anonimowi – posiadamy duże biuro, korzystamy z telefonów stacjonarnych, podajemy nasz NIP i Regon. Trzon naszego zespołu tworzy właściciel, dwóch radców prawnych, aplikanci radcowscy oraz pracownicy biurowi.

Dbamy, aby nasi klienci czuli iż są dla nas bardzo ważni. Sprawę każdego z nich traktujemy z taką samą uwagą i w 100% oddajemy się naszej pasji jaką jest uzyskiwanie najwyższych odszkodowań.

Bieżąco rozwijamy nasze umiejętności, śledząc najnowsze orzecznictwo sądowe. Zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją.

Poszkodowani przed zawarciem z nami umowy o dochodzenie odszkodowania są przez nas dokładnie zapoznawani z jej szczegółami, a także otrzymują opinię w przedmiocie wysokości należnego odszkodowania. Kancelaria Odszkodowawcza KDRO.pl prowadzi sprawy sądowe we wszystkich instancjach i we wszystkich regionach Polski.

Jeżeli szukasz dobrej kancelarii odszkodowawczej zgłoś się do nas, a na pewno udzielimy Ci pomocy. Nie ważne, czy jesteś z Olsztyna, Warszawy, czy Opola – prowadzimy sprawy o odszkodowania w całej Polsce

Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowaczych – KDRO.pl

ul. Sukiennice 3/4 lok. 1
50-107 Wrocław
www.kdro.pl

 

Siedziba główna:
Odszkodowania KDRO.pl Wrocław
ul. Sukiennice 3/4 lok. 1
50-107 Wrocław
71 719 55 54
603 03 11 11

Fax: +48 71 342 60 30

wwww.kdro.pl

Nasza firma odszkodowawcza działa w:

KDRO.pl – Odszkodowania Dzierżoniów

KDRO.pl – Odszkodowania Środa Śląska

KDRO.pl – Kobierzyce

KDRO.pl – Odszkodowania Kraków

KDRO.pl – Odszkodowania Olsztyn

KDRO.pl – Odszkodowania Katowice

KDRO.pl – Odszkodowania Suwałki

KDRO.pl – Odszkodowania Przemyśl

 

KDRO.pl odszkodowania – rekrutuje do zespołu nowych pracowników. Aby zostać członkiem naszego zespołu musisz wykazać się nienaganną kulturą osobistą, doświadczeniem w zakresie dochodzenia odszkodować oraz musisz być gotowy na nowe wyzwania.

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu naszych pracowników, jako współpracownik zgłoś swoją kandydaturę na adres

4 komentarzy do wpisu “Kancelaria odszkodowawcza

 1. 16 marca 2018 o 15:04

  Witam miałem kilka lat temu wypadek i nie otrzymałem żadnego odszkodowania. Nie dawno się dowiedziałem że jak wypadek był w przeciągu 10 lat to mogę się ubiegać o jakieś odszkodowania.

  Odpowiedz
  • 19 marca 2018 o 16:17

   Witam miałem kilka lat temu wypadek i nie otrzymałem żadnego odszkodowania. Nie dawno się dowiedziałem że jak wypadek był w przeciągu 10 lat to mogę się ubiegać o jakieś odszkodowania.

   Okres przedawnienia Pana roszczeń jest uzależniony od tego, czy sprawca który spowodował wypadek spowodował wypadek popełnił przestępstwo. Jeżeli sprawca została skazany za przestępstwo, wówczas znajduje zastosowanie wydłużony 20-letni okres przedawnienia. Jeżeli była to zwykła “stłuczka” wówczas okres przedawnienia wysoki tylko 3-lata.
   Proszę przesłać na nasz adres email dokumenty, a my sprawdzimy czy Pana roszczenia uległy przedawnieniu.

   Odpowiedz
 2. 15 października 2020 o 11:23

  Czy jeżeli podpisałem ugodę z ubezpieczycielem sprawcy szkody to mogę ją wycofać?

  Odpowiedz
  • 23 października 2020 o 14:21

   Szanowny Panie,

   Kodeks cywilny w art. 918 reguluje instytucję uchylenia się od skutków prawnych ugody zawartej pod wpływem błędu. Do skuteczności uchylenia się muszą być spełnione przesłanki:
   1) błąd może dotyczyć wyłącznie stanu faktycznego;
   2) obie strony ugody uważały ten stan faktyczny za niewątpliwy;
   3) opinia stron ugody w tej kwestii powinna wynikać z treści ugody;
   4) spór albo niepewność nie powstałyby, gdyby strony ugody w chwili zawarcia ugody wiedziały o prawdziwym stanie rzeczy.

   Uchylenie się od skutków prawnych ugody zawartej pod wpływem błędu następuje zgodnie z treścią art. 88kc. Termin do złożenia takiego oświadczenia to 1 rok od powzięcia wiadomości co do błędu.
   Osobnym zagadnieniem są ugody zawierane w imieniu małoletniego dziecka. Jeżeli taka ugoda nie została poprzedzona stosowną zgodą sądu rodzinnego – wówczas ugoda może być uznana za nieważną.

   Jeżeli ma Pan wątpliwości, proszę o kontakt z Kancelarią i proszę wysłać skan zawartej ugody z usuniętymi danymi wrażliwymi.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adress email nie będzie upubliczniony. Wymagane pola są zaznaczone *

trzy × 4 =