Wypadek rowerzysty na dziurawej jezdni.

Wraz z topniejącym śniegiem  na naszych drogach pojawia się coraz więcej dziur i nierówności.

Przekonał się o tym  nasz klient Pan Krzysztof  P., który  jadąc rowerem  wpadł w dziurę w jezdni i złamał nogę. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali karetkę Pogotowia Ratunkowego i Policję.

Pan Krzysztof trafił na Oddział Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej, gdzie rozpoznano złamanie kończyny prawej dolnej z przemieszczeniem oraz wielodłamowe  złamanie trzonu 4 i 5 kości śródstopia lewego. Pan Krzysztof przeszedł  operację. Po 6 tygodniach, gdy został ściągnięty gips, Pan Krzysztof rozpoczął rehabilitację.

Od znajomego, dla którego nasza Kancelaria KDRO.pl wywalczyła bardzo wysokie odszkodowanie za wypadek komunikacyjny dowiedział się, że może starać się o odszkodowanie. Gdy tylko podpisał z naszą Kancelarią umowę  ustaliliśmy, który podmiot jest odpowiedzialny za utrzymanie dróg w należytym stanie. Okazało się, iż zarządca drogi  na jakiej doszło do wypadku – ową dziurę w międzyczasie załatał.

Na całe szczęście pan Krzysztof w dniu wypadku  poprosił świadka  zdarzenia o zrobienie kilku zdjęć telefonem komórkowym. Udało nam się szybko dotrzeć do świadków zdarzenia, w tym do tego, który posiadał dokumentację fotograficzną . Notatka służbowa sporządzona przez Policję  była kolejnym mocnym dowodem w sprawie.

Pan Krzysztof dzięki naszej Kancelarii uzyskał 50 tys. odszkodowania plus zwrot kosztów za całą rehabilitację i zwrot kosztów naprawy roweru.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 14 =