Motocykle są wszędzie!!!! Kierowcy patrzcie w lusterka!!!!

Wraz ze wzrostem temperatury wzrosła liczba wygłodniałych emocji motocyklistów, którzy po długiej nieobecności dziś  są wszechobecni.

Po kilku miesiącach abstynencji motocyklistów na drogach, kierowcy czterech kółek odzwyczaili się od ich widoku, przez co są mniej czujni na drogach. Stąd też tyle wypadków z udzialem motocyklistów.

Urazy kręgosłupa i złamania kończyn niejednokrotnie wszystkich naraz  to najczęstsze skutki wypadku na motocyklu. Kask tylko pozornie  pozwala zminimalizować urazy głowy, gdyż przy uderzeniu z dużym impetem o asfalt lub inną twardą powierzchnię nawet najtrwalszy się rozbije. Szanse na przeżycie są wówczas bliskie zera.

Po pierwszym ciepłym weekendzie trafił do naszej Kancelarii Pan Sławomir, którego syn jadąc motocyklem   uległ  wypadkowi . Kierowca jadący przed nim nie popatrzył w lusterka i zajechał mu drogę tym samym wymuszając pierwszeństwo. W efekcie nasz klient z prędkością 90km/h uderzył w zajeżdżający mu drogę  samochód osobowy. Dzięki szybkiej interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany  do Szpitala, gdzie przeszedł kilka bardzo skomplikowanych operacji. Nasz klient  doznał w wypadku wielonarządowych obrażeń ciała,  licznych złamań oraz  urazu czaszkowo-mózgowego, który   jest najbardziej niebezpieczny. Jeśli przeżyje, to czeka go wieloletnia rehabilitacja i niestety będzie musiał zamienić brawurowy  styl życia motocyklisty na wózek inwalidzki. Odszkodowanie jakie dla niego wywalczymy choćby było milionowe nie zwróci mu już beztroskiego, młodzieńczego życia. Kancelaria KDRO.pl reprezentuje klienta jako pokrzywdzonego w postępowaniu karnym.

Nasza Kancelaria bierze udział w ogólnopolskiej  akcji  „Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie”

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Motocykle są wszędzie!!!! Kierowcy patrzcie w lusterka!!!!”

  1. Awatar Kasia
    Kasia

    Problem z odzyskaniem należnego odszkodowania? Takich przypadków jest więcej i większość z nas poddaje się z uwagi na poziom stresu i ilość czasu jakiej wymaga tego rodzaju walka.O odszkodowanie zdecydowanie warto ubiegać się z pomocą specjalistycznych i doświadczonych kancelarii prawnych. Daje nam to gwarancję profesjonalizmu, doświadczenia i większą szansę na sukces. Polecam kancelarię http://www.kdro.pl – korzystałam z jej usług i byłam bardzo zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − dziesięć =